12 Aralık 2014 Cuma

Muhammed Furkan Doğum Odası Süslemesi


Beklenen doğum tarihinden 2 gün önce gelen aceleci bebeklerimizden biride Muhammed Furkan. Geçtiğimiz hafta Maslak Acıbadem hastanesinde gerçekleşen doğum için oda süslemesinin hazırlıklarına aylar öncesinden başlamıştık. Muhammed Furkan aynı zamanda daha önce odasını süslediğimiz Nur Meva 'mızın kuzeni.. Detayları belirlerken her bir detayı ile yakından ilgilenen annemiz ve babamızın istekleri doğrultusunda hazırlandık. Güzel insanlarla çalışmak bizim için ayrıca büyük keyifti!

 Suit odamızın giriş kapısına, kapı süsü olarak smokin şeklinde bir model isteyen babamız için, kapıya uygun olması açısından, balo salonuna giriş havası yaratmak adına siyah perdeli bir karşılama hazırladık..
Oldukça geniş bir aileye sahip olan ailemiz misafirlerine ikram ve hizmet konusunda cömert davranmak istedikleri için oda da 2 metre boyunda bir masa kullandık ve servislerimizi ona uygun bir şekilde seçtik..


Masa zemininde komple ayna kullandık..


Masanın görkemine uygun ledli pano kullandık..
Kumaş kaplı üzeri ayna süslemeli anı defteri Muhammed Furkan için yazılan iyi dilekler dolduruldu..


Annnemizin misafirlerine hediyelerinden biri de konsepte uygun süslenmiş çok şık kürelerdi, içi çikolatalı badem şekerleri ile doldurulmuştu..


Annemizin odasının kapı süsüde ana kapıda kullandığımız kapı süsü ile uyum içerisindeydi..


Anne yatağımızın süslenmesinde sadelikten yana kullandık seçimlerimizi..


Lohusa terliği ve tacı da konsepte uygun bir şekilde hazırlandı.. Annemizin baş ucunda konsepte uygun hazırlanmış abajurda yerini aldı..


Muhammed Furkan içinde odamıza yakışır bir küvez süslemesi hazırladık..

Sağlıkla büyü Muhammed Furkan..

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Template by BloggerCandy.com