10 Aralık 2014 Çarşamba

Esma & Fatih Çiftinin Söz Daveti

Geçtiğimiz haftalarda sözlenen Esma Hanım ve Fatih Bey için, evlerinde gerçekleşecek olan söz törenlerine Esma Hanım'ın tercihleri üzerine şekerleme masası hazırladık. Gören herkesi kendine hayran bırakan bu güzel masamızda bakalım hangi detayları birleştirmişiz...Şekerleme / sunum masamızın zemininin tamamı ayna ile kaplandı..

Evin genel dekorasyonuna gold ve gümüş renklerinin hakim olması sebebi ve Esma Hanım'ın da özel tercihi ile masamızda ağırlıklı olarak gold rengini tercih ettik..


Masa üzeründe kullandığımız canlı çiçekler göz dolduran diğer detaylardandı..


 Pasta,cupcake ve kurabiyeler Esma Hanım'ın tercihi üzerine Burçin Birdane'nin ellerinden çıktı..
Esma Hanım davetlileri için üzerlerinde kendi isimlerinin yazılı olduğu çikolatalardan hazırlattı..


Esma Hanım ile birlikte 'Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır ' diyerek yola çıktık ve davetlilere anı kalması için, içerilerinde türk kahvesi bulunan bu şık hediyelikleri sunduk..


Esma Hanım'a ait olan bu tepsinin üzerinde yüzük yükseltileri, çiftimizin isimlerinin baş harfleri,konsepte uygun hazırlanan makas ve canlı çiçekler kullanarak  nişan tepsisi haline dönüştürdük ..
Davetlileri kapı girişinde karşılayan, yine konsepte uygun hazırladığımız gold ayna kalpli kapı süsü de çok beğenilen diğer detaylardandı..Esma Hanım Ve Fatih Bey'e ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Template by BloggerCandy.com