11 Aralık 2014 Perşembe

Burak Mehmet Doğum Odası

Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız bir doğum odası kurulumunda Melike Hanım ile tanıştık. Kendisi de kısa bir zaman sonra 2.kez anne olacağı için doğum odası süsletmek istediğinden bahsetti ve kalan diğer tüm detayları telefon ve mail yolu ile belirleyerek kararlaştırdık. 
Melike Hanım'ın kendi istedikleri doğrultusunda hazırladığımız, Bakırköy Acıbadem Hastanesinde gerçekleşen doğumumuz için bakalım neler hazırlamışız..

Suit oda da istirahat edecek olan annemiz için, iki giriş kapısında da kapı süsü kullandık ve perdeli karşılama yaptık..


Grafik tasarımlı, etrafı çerçeveli  ve üzeri konsepte uygun kral tacı ayna kesimli kapı süsü..Şekerleme masası üzerindeki her bir detay Melike Hanım'ın istekleri üzerine hazırlandı..


Annemizin misafirlerine hediyeleri üzeri kral tacı ayna kesim, Burak Mehmet yazılı  çikolatalardı..Yine konsepte uygun kral tacı kesimli ayna hediyelik magnetlerde misafirlere sunuldu..


Grafik tasarımlı anı defteri..


Her zaman olduğu gibi ablamız içinde bir köşe hazırladık, ablamızın isminin yazılı olduğu özel tasarım tshirt, kuşak ve özel tasarım taç Burak Mehmet'in ablaısna hediyeleriydi..


Güzelliğine düşkün annelerimiz için baş ucu aynası , konsepte uygun hazırladığımız abajur ve takı kutusu ..


Masa örtüsü ile takım olarak yaptırdığımız dantelli kat kat dikimli küvez giydirmesi..
Yine konsepte uygun olarak hazırladığımız lohusa terliği ve tacı çok beğenilen detaylar arasındaydı..

Burak Mehmet sağlıkla dünyaya gözlerini açtı. Ailesi ile birlikte sağlıklı harika bir ömür diliyoruz..

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Template by BloggerCandy.com