29 Eylül 2014 Pazartesi

MERT EGE BABY SHOWER

 Geçtiğimiz günlerde instagramdan bizi bulup ofisimize ziyarete gelen anne ve baba adayımız, Mert Ege ' nin dünyaya gelişini kutlamak istemişler ve baby shower yapmaya karar vermişlerdi. Güzel anne adayımız Duygu Hanım misafirlerini deniz kenarında bir mekanda ağırlamak isteyince, ve oğullarına 'EGE' ismini ege tatiller sırasında karar verdiklerini söylediklerinde bizimde yönlendirmemiz sayesinde denizci temalı bir parti konsepti çıktı ortaya. Bakalım Mert Ege için ekip olarak neler hazırlamışız..

Ataköy marinada 'Nossa Costa By Balıkçı'da gerçekleşen baby shower mekan ile uyum içindeydi..İsim küpleri, sonrasında çocuk odalarında dekoratif olarak kullanıldığından annelerimizin en çok tercih ettiği parti unsurlarından biri..


Detaylar parti konseptlerinin temelini oluşturduğundan en çok dikkat edilmesi gereken husustur..


Misafirlere hediyelerimiz beyaz yelkenli gemilerde konsepti tamamlayan güzelliklerdendi..


Özel tasarım paketler içerisinde balık krakerlerde dikkan çeken ayrıntılar arasındaydı..
Misafir masalarıda son derece özenle detaylar düşünülerek hazırlandı..


Mert Ege böyle güzel bir aileye sahip olacağı için çok şanslı! Enerjisi çok yüksek bu güzel ailemiz baby shower partisini bize emanet ettiği gibi doğum odası süslemesini de bize emanet etti. Allah'ın izni ile çarşamba günü Mert Ege dünyaya gözlerini açacak, bakalım doğum odası için neler hazırlayacağız :)

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Template by BloggerCandy.com