25 Ağustos 2014 Pazartesi

Bade Ela 1 Yaşında


Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin Bade Ela büyümüş 1 yaşına giricekmiş, annesi de bu özel anı kutlayacakları günü Hadi Kutlayalım ekibine emanet etme kararı almıştı. Bakalım annemizin isteği üzerine belirlenen 'kelebek' konseptli doğum günü için ekip olarak neler hazırlamışız?

 Girişte misafirleri Bade Ela'nın doğduğu günden itibaren 1 yaşına kadar olan süreçteki fotoğraflarından oluşan bir pano karşıladı..
Annemiz Bade Ela'nın 1 . yaş doğum günü için Bahçeşehir'de bulunan Bella Vista restaurantını tercih etmiş ve pazar sabahı misafirlerine kahvaltı eşliğinde kutlama yapmak istemişti.
 Bizde misafirlerin oturacağı alanın üzerini komple bunnerlarla süsleyerek mekana güzel bir hava kattık..
Konsept kelebek olunca etrafta, tarafımızca yerleştirilen kelebekler vardı..Sandalye süslemelerinde ise tercihimiz konsept renklerinde tüller ve çiçeklerden yanaydı..
Enfes pastamız annemizin isteği üzerine hazırlandı ve o güne yine Şekerli Şeyler pastası ile imzasını attı ..


Bade Ela'nın pano görseli ile uyumlu pasta üzerinde kullanılan figürü annemizin özel istekleri arasındaydı..Bu partide her yerde kelebek görmek mümkündü !

Bade Ela'nın misafirlerine hediyesi, bu şirin pembe kafesler içerisinde konsept renklerine uygun hazırlanmış kelebek şeklinde sabunlardı..

Bade Ela için hazırlanan şık mama sandalyemiz..İleride anılara eşlik etmesi için fotoğraf çekimlerinde sıkça kullanılan çerçevemizde partide yerini almıştı..


Bade Ela'ya sağlıkla ailesi ile geçireceği mutlu bir ömür diliyoruz...

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Template by BloggerCandy.com